Apie mus

Judesio DNR idėja gimė 2020m., siekiant Panevėžio bei aplinkinių vietovių žmonėms suteikti kuo aukštesnio lygio sveikatos priežiūros paslaugas.

Mūsų visuomenei senstant ir keičiantis gyvenimo įpročiams, sveikatinimo paslaugų poreikis kasmet auga. Mūsų tikslas suteikti savo pacientams kokybiškas konsultacijas kuo operatyviau, užtikrinant pilną gydymo paslaugų pasirinkimą, pradedant kineziterapija, gydomaisiais masažais, baigiant fizioterapinėmis procedūromis su pažangiausia medicinine įranga.

Judesio DNR komanda nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose, konferencijose, siekdama tobulinti savo žinias ir eiti koja kojon su naujausiais tyrimais bei technologijomis.

Mūsų tikslas ne tik užtikrinti jūsų judėjimo laisvę, išsivaduoti nuo skausmo, tačiau ir suteikti jums žinių kaip apsisaugoti nuo traumų ateityje ir taisyklingai judėti.

Mūsų specialistai

Paulius Steponavičius

Paulius yra sveikatingumo studijos įkūrėjas, kineziterapeutas, taip pat perkandęs trenerio bei masažo specialisto mokslus. Pauliaus specializacija - darbas su profesionaliais sportininkais.

Šis specialistas daug metų praleido dirbdamas Panevėžio medicinos bei reabilitacijos įstaigose, įvairiose sporto komandose (KK Lietkabelis, FK Panevėžys, SFK Panevėžys). Visa ši patirtis padėjo Pauliui tapti puikiu ir kompetentingu savo srities specialistu.

Paulius yra sertifikuotas INDIBA radijo dažnio ir Red Cord terapijų specialistas.

Indrė Ščiukaitė

Indrė - kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų kineziterapeutė. Specialistė veda individualius vaikų ir suaugusiųjų kineziterapijos užsiėmimus, esant įvairiems ortopediniams, neurologiniams ir traumatologiniams sutrikimams. Indrė vertina vaikų ir paauglių laikyseną, pusiausvyrą ir judėjimą, taiko individualizuotas pratimų programas bei lavina mažiausiųjų mūsų pacientų judėjimo įgūdžius!

Indrė yra sertifikuota Schroth metodo skoliozei gydyti specialistė. Be to, ji gali padėti vaikams, sergantiems genetinėmis ligomis, turintiems negalią.

Nedas Kokanauskas

Nedas - kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų kineziterapeutas, niekuomet nestokojantis geros nuotaikos, motyvuotas bei visuomet norintis padėti klientams.

Nedas turi sukaupęs nemažai patirties dirbant su sportininkais, taip pat nėščiosiomis, kūdikiais ir vaikais.

Aušra Žemaitytė

Aušra yra rami, darbšti ir nuoširdi asmenybė. 2019m. įgijo masažuotojo profesiją, geba puikiai atlikti sportinį, klasikinį, limfodrenažinius masažus.

Siekiant tobulintis ir gilinti žinias apie manualinę terapiją bei žmogaus kūno sandarą ir sveikatą, Aušra baigė ir kineziterapijos mokslus.

Vaida Puikytė

Jauna ir žingeidi specialistė, kuri nuo pat savo studijų pradžios ypatingai susidomėjo kūdikių bei vaikų kineziterapija.

Ji nuolat gilina savo žinias įvairiuose mokymuose bei seminaruose, taip pat šiuo metu studijuoja ir siekia įgyti masažuotojos kvalifikaciją.

Viktorija Glemžaitė

Viktorija yra kineziterapeutė bei gydomojo masažo specialistė, kuri turi virš 10 metų kompleksinio gydymo patirties.

Viktorija siekia nuolat atnaujinti savo žinias įvairiuose mokymuose ir jas pritaikyti praktikoje, kad būtų pasiekti geriausi gydymo rezultatai.